Avalehele

Alamkategooria

 • Tulemüürid

  Ükskõik, kas teil on üks asukoht, väike müügikohtade kett või tuhandeid asukohti kogu maailmas, on WatchGuardil teie keskkonna jaoks sobiv seade. Pakume täielikku portfelli Fireboxi turvalahendusi nii laua- kui ka 1U rackmount mudelites.

 • WiFi

  Kui andmesideühendus on oluline, pöörduvad organisatsioonid Ruckuse poole. Ruckus pakume sise- ja välistingimustes traadita pääsupunkte, mis sobivad peaaegu iga eelarve, jõudluse nõude või kasutuselevõtu stsenaariumiga. Ükskõik, kas olete silmitsi raskete tiheasustatud aladega, WiFi-ebasõbralike ehitusmaterjalidega või lihtsalt töötajate või klientide kasvavate ootustega, pakuvad Ruckuse pääsupunktid turvalist ja usaldusväärset juurdepääsu hoolimata keskkonnamõjudest. Iga Ruckus AP, on kaitstud patenteeritud tehnoloogiatega, mis tagab parima ühenduse ja vinge kasutajakogemuse.

 • Võrgujagurid

  ICX-lülitid töötavad tõrgeteta koos Ruckuse WiFi-pääsupunktide ja Ruckus SmartZone võrgukontrolleritega, et pakkuda täna turul kõige tõhusamaid ja kulutõhusamaid ühendatud juhtmega ja traadita juurdepääsu lahendusi.

  Ükskõik, kas kasutate eraldiseisvat switchi, stäkki või suurt võrku, saate Ruckuse jõudluse, paindlikkuse ja investeeringute kaitse eeliseid.

 • MUUD IT KAUBAD

  Tooted, mis ei kuulu ühtegi teise toote ja tootja kategooriasse

 • SERVERID

  Ettevõtetele, kes vajavad väärtust, paindlikkust ja erinevaid jõudlusvalikuid.

Aktiivsed filtrid